אנחנו בגריק ארק מציעים לכם פתרונות שונים של אשראי ומימון חוץ בנקאי אשר מבטיחים לכם תזרים מזומנים תקין גם בימי שגרה וגם בזמן חירום. בניגוד למה שנהוג לחשוב, קל ונוח לחשב בדיוק את ההחזרים שלכם לגריק ארק, וזאת בעזרת מחשבון ניכיון השיקים אצלנו באתר!
כשאתם מזינים את הנתונים שחשובים לכם ורלוונטיים לעסק שלכם, אתם יכולים לדעת בדיוק כמה כסף אתם יכולים לקבל וכמה תצטרכו להחזיר בסופו של דבר. הסטנדרטים של גרין ארק גבוהים ומגובים בחוק והתנהלות תקינה, על ידי בדיקות אמינות ואיתנות פיננסית לכם וללקוחות שלכם. אנחנו יכולים להבטיח לכם את המזומן שנחוץ לכם בדיוק בזמן המתאים, ובכך להבטיח שהעסק שלכם ימשיך להתנהל בצורה תקינה ולשגשג, ואתם תדעו בדיוק כמה כסף תחזירו בכל חודש. צ’קים דחויים או צ’קים שלכם הם ההתחייבויות שאנחנו עובדים אתן, אבל רק לאחר בדיקת מהימנות וכדאיות עסקית.
לנו זה ברור שאם העסק שלכם מתנהל בצורה תקינה ושקופה לנו יש עניין לעבוד אתכם ולספק לכם את השירות של ניכיון שיקים. אתם מוזמנים להשתמש במחשבון ניכיון השיקים כדי להבין כיצד זה פועל, לאיזו קטגוריה בדיוק אתם מתאימים וכיצד אנחנו יכולים לעזור לכם. שנים רבות של עבודה עם לקוחות מרוצים הניבו לנו את הניסיון והידע הנחוצים כדי להבטיח לכם שירות מעולה ואחראי, ברמה שטרם הכרתם בישראל.