• לאון שרייבר 1, קרית מלאכי
  • 077-7297000
  • מימון בתנאים מועדפים
  • מענה מיידי
  • מימון בתנאים מועדפים
  • מענה מיידי

מימון רכש

דף הבית מימון רכש

כשעסק רוצה להתייעל, להגדיל את הרווחיות, להגדיל את הפריון, ולהיות תחרותי – הוא צריך להתחיל ולרכוש ציוד חדש ומתאים. הציוד החדש, או כל אלמנט אחר שהעסק שלכם צריך על מנת לעבור תהליך ייעול וצמיחה, עשוי להצריך השקעת משאבים כספיים רבים, כאשר רק לאחר תקופה לא מבוטלת העסק ייראה את פירות ההשקעה הזו. עסקים רבים נשארים תקועים במקום בגלל שאין להם הכסף לביצוע ההשקעה והבנקים לא מוכנים להלוות להם את הסכום. מצב בעייתי אך מוכר במשק הישראלי וכאן אנחנו בגרין ארק “מתערבים” ונשמח להציע לכם פיתרון אשראי מותאם אישית למימון רכש.

אנו בחברת גרין ארק יכולים ובהחלט רוצים לספק לכם פתרון פיננסי למימון רכישת הציוד הנדרש. הלוואות עסקיות חוץ בנקאיות וסיוע בפתרונות פיננסיים אחרים, בתנאים נוחים הלוקחים את צרכי העסק שלכם בחשבון, במהירות וללא הבירוקרטיה והקשיים שהבנק יכול להערים במקרים מסוימים.

התאמה אישית ושמירה על האינטרסים העסקיים שלכם

כאשר אתם בוחרים לעבוד עם גרין ארק בתור ספק אשראי חוץ בנקאי אתם מקבלים שירות מקצועי שאינו דומה לשירות שהתרגלתם לקבל בעבר, אתם מקבלים שירות אישי, מדויק וטוב יותר. בין אם תקבלו מאיתנו הלוואה עסקית או שנבנה עבורכם פיתרון מימון רכש אחר, כל התהליך נעשה בהתאמה אישית מלאה למהות העסק שלכם ולמאפיינים הפרטניים שלו וכו כן מתוך עיקרון מנחה של שמירה על האינטרסים העסקיים של לקוחותינו.

גרין ארק פעילה בשוק המימון החוץ בנקאי כבר מעל עשור ומציעה גב מקצועי וכלכלי שאין לשחקנים אחרים בתחום פעילות זה. החברה משתייכת לקבוצת ביכורי השדה ולקבוצת המזון נטו, מה שמאפשר לנו לגייס הון נגיש וזול מגופים פיננסיים ועסקיים ולהציע ללקוחות גם מקצועיות חסרת פשרות, גם היכרות מעמיקה עם תחום המימון ועם עשייה עסקית על גווניה הרבים וגם ריביות אשראי נמוכות ותחרותיות במיוחד הודות לגודל ולחוזק הפיננסי שלנו.

המקצוענים שלנו יבנו עבורכם פיתרון פיננסי מנצח של מימון רכש וציוד חדש אשר יוכלו להוביל את העסק שלכם קדימה ויאפשרו לכם ראש שקט לניהול והשגת הצמיחה הכלכלית שלכם.

 

לצילום / העלאת צ’ק
יש לך צ’ק דחוי? שלח צילום שלו לתשובה מיידית